Garnier Neo Floral Touch Dry Mist

Garnier Neo Floral Touch Dry Mist

4,6

Esimene antiperspirant-aerosool,  mis on õrn nahale ja efektiivne higistamise vastu. Innovatsioon- ümar pehme voolu pihusti.

NEO Dry-Mist toob naistele innovatsiooni- uudistoote, mida naised ja nende nahk jumaldavad. Tegemist on patenteeritud ümara pehme voolu pihustiga.
 
Sellel läbimurdelisel ringikujulisel aplikaatoril on 10 eriti õhukest ühtlaste vahedega mikropihustit, mis on 5-aastase uurimustöö tulemus ning omavad 11 patenti.
Enam pole vaja muretseda liiga ootamatu ja tugeva survega klassikalise spreiefekti pärast- NEO Dry Mist voolupihusti hellitab õrna nahaga kaenlaaluseid.
Innovatiivne funktsioon hoolitseb selle eest, et deodorant annaks kaenalaalustele parema, täpsema ning ühtlasema kaitse.

Osta
Garnier Neo Floral Touch Dry Mist
Garnier Neo Floral Touch Dry Mist

Arvamused

18 Arvamust

4,6

Keidi

28. juuni 2016

Jätab plekid aga muidu rahul

Kristiina

21. juuni 2016

Toode meeldis, vahva kujundusega sprei osa. Lõhnatugevus mulle meeldib, eelistangi tugevamaid aroome. Võiks olla ka travel-size pakend, muidu nii suurt deodoranti käekotti pista on natuke mahukas. Teeb oma töö ära kenasti, soovitan teistele ka. Plekke õrnematele kangastele kui ka tumedatele riietele ei jätnud.

Keili

20. juuni 2016

Lõhn on veidike liiga tugev. Kuivab ruttu.

Liis

20. juuni 2016

Lõhn on veidike liiga tugev. Püsib kaua peal ja kuivab kiiresti ära.

Gaidy

20. juuni 2016

Higistamist see deodorant ära ei hoia. Küll aga peidab higi lõhna. Olen tootega 60% rahul.

Saada arvamus