Garnier Neo Pure Cotton Dry Mist

Garnier Neo Pure Cotton Dry Mist

4,5

Esimene antiperspirant-aerosool,  mis on õrn nahale ja efektiivne higistamise vastu. Innovatsioon- ümar pehme voolu pihusti.

NEO Dry-Mist toob naistele innovatsiooni- uudistoote, mida naised ja nende nahk jumaldavad. Tegemist on patenteeritud ümara pehme voolu pihustiga.
 
Sellel läbimurdelisel ringikujulisel aplikaatoril on 10 eriti õhukest ühtlaste vahedega mikropihustit, mis on 5-aastase uurimustöö tulemus ning omavad 11 patenti.
Enam pole vaja muretseda liiga ootamatu ja tugeva survega klassikalise spreiefekti pärast- NEO Dry Mist voolupihusti hellitab õrna nahaga kaenlaaluseid.
Innovatiivne funktsioon hoolitseb selle eest, et deodorant annaks kaenalaalustele parema, täpsema ning ühtlasema kaitse.

Osta
Garnier Neo Pure Cotton Dry Mist
Garnier Neo Pure Cotton Dry Mist

Arvamused

4 Arvamust

4,5

Vivian

28. november 2016

Hea toode, meeldiv lõhn.

Keidi

28. november 2016

Ei hoia higistamise eest ja määrib aga lõhn on meeldiv.

Kissu

16. juuni 2016

Sain küll proovimiseks vale toote, aga õnneks sobib ka see lõhn. Valgeid triipe ei jäta, higistamist ära ei hoia küll aga lõhna. Samas jällegi on päev läbi deodorandi lõhna tunda, mis hakkab vahepeal häirima - nt kui ka lisaks lõhnaõli kasutada.

Sirle

16. juuni 2016

Äärmiselt meeldiv lõhn ja selle toote kasutamisel tõepoolest pole tundnud, et kaenlaaluse nahk kipitaks peale selle toote kasutamist.

Saada arvamus