BOTAANIKAST PÄRIT RETSEPTID SÜGAVAKS JUUKSEHOOLDUSEKS

MEIE LOODUSLIKUD RETSEPTID

RIITSINUSÕLI JA MANDEL
ŠAMPOON NÕRKADELE JA VÄLJALANGEVATELE JUUSTELE*

BOTAANIKA SALADUSED. Aktiivne elustiil tekitab vajaduse pesta juukseid väga sageli. Pärast sportimist, pika päeva lõpus, enne kauaoodatud kohtamist: juuksed peaksid alati olema värsked ja tervisest pakatavad. Juuksehoolduse kaks põhitegijat – riitsinus ja mandel – saavad selle ülesandega kergesti hakkama. Neid õlisid sisaldavad juuksehooldusvahendid toidavad juukseid tõhusalt neid raskeks muutmata. Botanic Therapy sarja riitsinusõli ja mandliga tooted on sagedaseks kasutamiseks suurepärased.

MESI JA TARUVAIK
VÄGA KAHJUSTATUD JA LÕHENENUD OTSTEGA JUUSTELE

Kõik on kuulnud mee kasulikest omadustest. Asendades toitumises suhkru meega, hoolid oma tervisest. Sama kehtib ka ilumaailmas: eelistades looduslikke koostisosi oma juuksehooldustoodetes, hoolid oma juuste tervisest ja ilust. Koge kahe väärtusliku mesindustoote kohest toimet omal nahal: mesi ja taruvaik suudavad parandada kahjustatud juuste seisukorda. Mesi toidab kergelt, lisab juustele elastsust ja erakordset pehmust; taruvaik on aga looduslik liim, mis annab juustele vitamiine ning kiirendab juuksekasvu.

MÜÜTILINE OLIIV
KUIVADELE JA KAHJUSTATUD JUUSTELE

Ei ole saladus, et oliiviõli on juuste toitmiseks ja taastamiseks kasutatud sajandeid, sest see on rikas rasvhapete ja antioksüdantide poolest. Oliiviõli sisaldavate kosmeetikatoodetega on võimalik juukseid taastada kus iganes. Kreeka kõrvetav päike ega Alpide jäine õhk ei ohusta enam su juukseid. Väärtuslik oliiviõli annab kuivadele ja kahjustatud juustele uue elu täis ilu, siidist siledust ja õrna aroomi.

ARGAANIAÕLI JA KAMEELIAEKSTRAKT
NORMAALSETELE JA KUIVADELE, TUHMIDELE JUUSTELE

Igapäevase juuksepesu käigus võib kraanivesi kuivatada juukseid, hävitades nende lipiidikihi. Sagedaseks kasutamiseks mõeldud juuksehooldusvahendid aitavad seda negatiivset mõju vältida. Botanic Therapy argaaniaõli ja kameeliaekstrakti sarja aluseks on iidsed idamaised iluretseptid. Justkui tuhmidele ja kahjustatud juustele spetsiaalselt loodud argaaniaõli ja kameeliaekstrakt niisutavad ja toidavad sügavalt, taastades ning tugevdades juukseid päevast päeva.

JÕHVIKAS JA ARGAANIAÕLI
värvitud või triibutatud juustele.

Pärast värvimist näevad juuksed välja lihtsalt imelised – seda tulemust soovid kindlasti säilitada veel kauaks! On oluline teada, et värvitud juuksed vajavad erilist tähelepanu mitte ainult värvi säilitamiseks, vaid ka juuste kvaliteedi parandamiseks. Argaaniaõli ja jõhvikad aitavad sul selle ülesandega toime tulla. Argaania toidab juukseid rikkalikult ja jõhvikad kaitsevad neid kahjulike välismõjude eest. Tulemuseks on tugevad ja terved juuksed ning kauapüsiv värv.

ROHELINE TEE, EUKALÜPT JA TSITRUS
NORMAALSETELE, KIIRESTI RASUSEKS MUUTUVATELE JUUSTELE

Isegi kõige külmemal talvel suudavad suvemälestused meeleolu tõsta. Mäletad, kuidas päikesekiired mänglesid su juustes ja värske tuuleiil paitas meeldivalt su nägu? Taaselusta suvetunded oma juustes mistahes aastaajal Botanic Therapy rohelise tee, eukalüpti ja tsitruse koostisega. Tänu looduslike koostisosade tõhusale toimele ja meeldivalt õrnale lõhnale suudavad selle sarja tooted toime tulla mitte ainult kergesti rasuseks muutuvate juustega, vaid lisavad juustele ka kergust ja sära.

MEIE PÕHIMÕTTED

ASJATUNDLIKULT VALITUD RETSEPTID

Botanic Therapy – unikaalsed looduslikud retseptid juuste loomuliku ilu toetamiseks. Hoolikalt valitud looduslikud koostisosad – taimeekstraktid, lilled ja marjad on kombineeritud väärtuslike toitvate õlidega, säilitades kõik kasulikud omadused. Meie leebed aroomid elustavad ja tugevdavad iga loodusliku koostisosa hooldavat jõudu. Kuus ainulaadset hooldavat koostist ka kõige nõudlikumatele juustele.

LOODUSLIKUD KOOSTISAINED

Paljude aastate jooksul on Garnier maailmas omandanud eksperdi staatuse, otsides, uurides ja valides kõige tõhusamaid looduslikke koostisosi.

TÕHUS HOOLITSUS

Aastate pikkune asjatundlikkus ja uuenduslikud tehnoloogiaid võimaldavad meil säilitada kõikide toimeainete kasulikud omadused, et kasutajad saaksid täielikult kogeda looduse jõudu ja energiat. Iga Botanic Therapy retsept annab juustele elujõudu ja muudab nende väljanägemise tervemaks. Lisaks puhastavatele ja toitvatele omadustele on väärt avastamist meie juuksehooldusvahendite erakordne tõhusus.

LOOMULIKULT ILUSAD JUUKSED

Me usume, et tõeline ilu on loomulik ilu. Botanic Therapy on loodud mõeldes sulle ja su õitsvale ilule. Iga toote koostis annab juustele elujõudu ja muudab nende väljanägemise tervemaks. Parabeenivaba koostis on oma toimelt intensiivne, kuid õrn, taastades päevast päeva juuste loomulikku ilu.

MEIE KOOSTISOSAD

ROHELINE TEE
TSITRUS
EUKALÜPT
MANDEL
TARUVAIK
MESI
JÕHVIKAS
RIITSINUSÕLI
ARGAANIAÕLI
OLIIVIÕLI
KAMEELIAEKSTRAKT