GRANAATÕUN

GRANAATÕUN

GRANAATÕUN

Avastage selle mahlase, krõmpsuva puuvilja vananemisvastased omadused.


VÄRVILISED PUUVILJAD TÄIS KASULIKKE OMADUSI

Granaatõunas on palju kasulikku:

  • mahl sisaldab rohkelt antioksüdante
  • seemneõli aitab toota kollageeni.

Nagu paljud tervislikud puuviljad, sisaldab ka granaatõun kolme liiki polüfenoole: tanniine, antotsüaniine ja ellaaghapet.


VITAMIINIKONTSENTRAAT
GRANAATÕUNASEEMNEÕLI NOORENDAB NÄONAHKA 

Granaatõunaseemneõlis looduslikult sisalduvad trikosaan- ja ellaaghape aitavad stimuleerida naha tugevust ja elastsust mõjutava kollageeni tootmist. Trikosaanhape vähendab isegi olemasolevate kollageenikiudude lõhustumist. Koos granaatõunaseemneõlis rohkelt sisalduva C-vitamiiniga aitab see taastada naha elastust ja toonust. 

GRANAATÕUNASEEMNEÕLI MUUDAB JUUKSED TUGEVAKS JA SÄRAVAKS 

Granaatõuna vilja ja mahla rikkalikke lõhna- ja maitseomadusi hinnati juba antiikajal, ent selle sügavpunane pigment andis ainet ka kujutlusvõimele. Kui iidsed kreeklased pidasid seda külluse sümboliks, siis varakristlased kasutasid seda kunstis elu alguse kujutamiseks ning võimu tähistamiseks elu ja surma üle. 

GRANAATÕUNAMAHL MUUDAB NAHA SILEDAMAKS
Tänu rohkele C-vitamiini sisaldusele vähendab see näole kantuna karedaid või ketendavaid laike. Tulemuseks on säravam, ühtlasema jumega ja särav nahk.


HÄSTITUNTUD SÜMBOL
Granaatõuna vilja ja mahla rikkalikke lõhna- ja maitseomadusi hinnati juba antiikajal, ent selle sügavpunane pigment andis ainest ka kujutlusvõimele. Kui iidsed kreeklased pidasid seda külluse sümboliks, siis varakristlased kasutasid seda kunstis elu alguse kujutamiseks ning võimu tähistamiseks elu ja surma üle. 

GRANAATÕUNA ANTIOKSÜDEERIVAD OMADUSED
Granaatõun, mis on üks kõige tervislikumatest ja kõige rohkem antioksüdante sisaldavatest toiduainetest, omab võimet kinni püüda ja neutraliseerida laia spektrit vabu radikaale. Antioksüdandid aitavad kaitsta nahka ja säilitada selle loomulikku kaitsevõimet,
et võidelda vabadest radikaalidest tulenevate kahjustustega otse seal, kus need tekivad. Tänu oma niisutavatele ja vananemisvastastele omadustele on need viljad tõeline aare naiste iluhoolduses ja kosmeetikatööstuses.  

garnier
Kõik koostisosad