MESI

MESI

MESI

PIILUME LOODUSE KULLAVARAMUSSE –

MEEL ON NII PALJU TERVISELE KASULIKKE OMADUSI
Magus mesi, mida on väärtustatud sajandeid selle paljude meditsiiniliste omaduste pärast, on üks parimatest leevendajatest ja tervendajatest, mida loodusel on pakkuda. See on tõeline kingitus mesilastelt. Mesi tugevdab organismi ning toniseerib ja niisutab nahka. See teeb meiega imet nii sees- kui välispidiselt.

SELLE PALJUD EELISED MEIE ORGANISMILE:

PUHAS MESI ON IMELINE NIISUTAJA.

Mesi on looduslik niiskusesäilitaja – tõmbab õhust niiskust ja edastab selle otse naha välimistesse kihtidesse. Selle toime juustele on sama. Te võite kanda puhast mett otse oma nahale, juustele või kasutada meesisaldusega šampoone, palsameid, seepe ja niisutajaid. 

MEEL ON LOOMUPÄRANE PÕLETIKUVASTANE TOIME

Kes ei ole teinud endale köha või külmetuse korral leevendavat meeteed? Looduslikul meel on väga tõhus põletikuvastane toime. Täpselt samuti, nagu puhas mesi toimib valutavale kurgule, rahustab see otse nahale kandes ka kriimustusi või aknet. Tänu töötlemata mee looduslikult sisalduvatele ensüümidele ja probiootikumidele võib see isegi leevendada seedeprobleeme.


MESI ON NAGU NOORUSE ELIKSIIR
Kuna puhas mesi on tulvil antioksüdante, omab see tõhusat noorendavat toimet. Antioksüdandid aitavad võidelda vabade radikaalidega, mis kahjustavad kudesid, põhjustavad enneaegset vananemist ja isegi vähki. Looduslikku mett on palju erinevaid sorte, kuid mida tumedam on mesi, seda rohkem antioksüdante see sisaldab. Mõne sordi antioksüdatiivne toime on isegi veel tõhusam kui värsketel puu- ja köögiviljadel. 

MESI ON TÄIS ENERGIAT ANDVAID TOITAINEID

Antiik-Kreeka atleedid tarbisid mett, et enne võistlust vastupidavust suurendada ja pärast oma jõudu taastada. Nad ei teadnud, et mesi sisaldab looduslikult glükoosi ja fruktoosi, mis imenduvad hõlpsalt seedetrakti, andes tõhusa ja tervisliku energialaengu. Nad teadsid vaid, et see toimib. 

garnier
Kõik koostisosad