Fresh Essentials silmameigieemaldaja

Fresh Essentials silmameigieemaldaja

3,6

Fresh Essentialsi silmameigieemaldaja sobib ka tundlikule nahale. Eemaldab isegi veekindla meigi. Oftalmoloogiliselt testitud.

Kasutamine: vala vatipadjale ja eemalda meik liikudes silma sisenurgast väljapoole.

Osta
Fresh Essentials silmameigieemaldaja
Fresh Essentials silmameigieemaldaja

Arvamused

14 Arvamust

3,6

Jaanika Jakobson

23. august 2016

Väga halb toode!!! Kirjas et eemaldab veekindlat meiki, aga tegelikult hõõrub vaid laiali ning ei eemalda tilkagi. Pärast silmaümbrus kuiv.

Maaja

15. aprill 2015

Olen samuti selles meigieemaldajas pettunud. Sai ostetud spetsiaalselt, kuna pakendil on kirjas, et eemaldab ka veekindla meigi. Kahjuks ei eemalda veekindlat ripsmetušši absoluutselt.

Daisi

20. jaanuar 2015

Toode ei eemalda veekindlat silmameiki! Olen väga pettunud!

Marika

16. mai 2014

Silmameigi eemaldaja (Fresh essentials) pakendil kirjas, et eemaldab isegi veekindla silmameigi ja selleks tuleb niisutatud vatipadi mõni sekund silmadel hoida ja siis meik eemaldada. Ok,jutt hea küll, aga minu veekindel ripsmetush jäi visalt silmadele ka siis, kui olin meigieemaldajaga silmi oma 2-3 minutit "niisutanud". Hästi, 3/4 tuli maha, ülejäänud mitte.Mahavisatud raha ja pettumus väga suur.Ei usalda enam ealeski ühtegi selle kaubamärgiga toodet osta. Ei tahaks ühtegi tärnikest anda, aga ilma ei saa tagasisidet anda

Kaire

26. veebruar 2014

Väga meeldib sellest sarjast silmameigi eemaldaja ja näo pesemisgeel, kuid kahjuks seda viimast enam eriti müügis ei näe. Kahju kui enam ei tulegi:(...minu lemmik ja paremat pole leidnud, kuigi kasutan ka palju kallimaid tooteid:)

Saada arvamus