10 SOOVITUST KAUNI, KAUAKESTVA PÄEVITUSE SAAMISEKS

Valmista oma nahk ette ideaalseks päevituseks

10 SOOVITUST KAUNI, KAUAKESTVA PÄEVITUSE SAAMISEKS

Soovid kauakestvat päevitust? Pea meeles, et aegamööda saadud ja loomulik päevitus kestab tõenäoliselt kauem, samas kui päikesepõletus lihtsalt rikub kõik sinu ponnistused. Seega väldi päikesepõletust ja püüa saada kauakestev unistustepäevitus meie 10 soovituse abil.

1. Niisuta
Niisutatud nahk päevitub paremini ja lisaks sellele säilitab kauem oma värvi. 
2. Väldi kuiva nahka
Kuiv nahk võib hakata ketendama ja päevitub ebaühtlaselt. Seega naha kuivuse vältimiseks hoidu tugevatoimelistest toodetest.
3. Koori
Kui soovid kauakestvat päevitust, koori regulaarselt oma nahka, et eemaldada surnud naharakud ja päevitada oma uut nahakihti.
4. Päikesekaitsekreem
Kui soovid päevitada aeglaselt ja ühtlaselt, kasuta kindlasti piisava SPF-faktoriga päikesekaitsetoodet ja kanna seda kogu päeva jooksul mitu korda külluslikult nahale.
5. Ja veelkord päikesekaitsekreem!
Kuna päevitus ei kaitse päikesepõletuse eest, jätka päikesekaitsevahendite kasutamist ka siis, kui oled juba päevitunud.
6. Enne pealekandmist
Päikesepõletuse vältimiseks kanna päikesekaitsevahendit nahale 20 minutit enne päikese kätte minemist.
7. Väldi päikesepaiste tipptunde
Väldi päikest kella 11st kella 15ni. Alati on parem päevitada lühemalt ja sagedamini, kui riskida päikesekahjustuse saamisega, päevitades intensiivselt kogu pika päeva!
8. Alusta varakult
Ära jää ootama suvepuhkust, vaid hellita oma nahka kevadiste päikesekiirtega nii vara kui võimalik! 
9. Pärast päevitamist
Kauakestva päevituse tagamiseks on päevitusjärgne näopiim lausa õnnistus. Kasuta kohe pärast päikese käes viibimist, et rahustada nahka ja tagada nahale ülivajalik niisutus.
10. Ole alati varustatud
Kaitse end juhusliku päikesepõletuse eest, olles alati varustatud. Kuna sa ei tea kunagi, millal võid päikese kätte sattuda, hoia päikesekaitsevahend ja päikesekübar alati käepärast!

Kõik nõuanded