ANTIPERSPIRANT: MILLINE ON PARIM?

MILLINE ON PARIM ANTIPERSPIRANT?

ANTIPERSPIRANT: MILLINE ON PARIM?

Parim antiperspirant vähendab naha toodetava higi kogust.
 
Antiperspirant vähendab higistamise hulka, kuigi mõni toimib paremini kui teine. Valige kvaliteetne antiperspirant; tunned end kuivemalt ja mugavalt ning see ka lõhnab paremini.

Higistamise ohjamine

Meil kõigil tuleb ette palavaid kiiretempolisi päevi, kui pungil täis ühissõiduk ja stress panevad meid rohkem higistama. Meie esimene reaktsioon oleks hommikul pärast duši all käimist peale kanda kiht antiperspiranti, mis blokeerib osaliselt keha loomulikku võimet kehatemperatuuri kontrollida. Garnier' mineraalsete higistamisvastaste deodorantide valikus on pulkdeodorante ja pihustatavaid antiperspirante. Nende uuenduslik koostis tagab maksimaalse kuivuse ja niiskuse imendumise, kõrvaldades samas baktereid ja ebameeldivat lõhna. 

Parimad antiperspirandid tagavad terve naha, suurepärase kuivuse ja terve päeva kestva värskuse. Vali meeldivalõhnaline või hoopis lõhnatu ja võta neist toimekatest päevadest maksimum. Proovi Garnier' meestele mõeldud pihustideodoranti Extreme Mineral Spray, mis pakub 72-tunnist pidevat kaitset ja kuivust.

Kõik nõuanded