DEODORANDI KASUTAMINE: MILLAL PEALE KANDA?

KAS DEODORANTI TULEKS PEALE KANDA HOMMIKUL VÕI ÕHTUL?

DEODORANDI KASUTAMINE: MILLAL PEALE KANDA?

Kas kannad deodoranti peale pigem hommikuti või õhtuti?

Aeg, millal deodoranti kasutad, võib olla väga oluline.

Deodorandi pealekandmine on meie igapäevase rutiini oluline osa. Kõik teavad, kui tähtis on olla värske ja puhas, aga millal on parim aega deodorandi pealekandmiseks, et saavutada parim tulemus?

Deodorandi kasutamisega seotud levinud eksimused 

Enamik kannavad deodoranti või antiperspiranti peale hommikuti pärast duši all käimist. Kuid mehed ja naised, kes tahavad tugevamat toimet (eriti üleliigse higistamise vastu), võivad avastada, et antiperspirandi pealekandmine õhtuti võib olla tõhusam. Õhtuti on meie kehatemperatuur madalam, mis muudab kaenlaaluse naha toimeainetele vastuvõtlikumaks. Kohe pärast duši all käimist on nahk niiske ja kehatemperatuur kõrge, mis vähendab deodorandi toimet.

Muidugi võite lemmikdeodoranti peale kanda hommikuti ja õhtuti, et saavutada meeldiv värske tunne ning õrn lõhn. Parimate deodorantide kasutamine on nauding ja need pakuvad kaitset rasketel hetkedel, näiteks palavas rongis või bussi peale joostes. Tänapäevaste deodorantide hulgas on nii pulk-, rull- kui ka pihustideodorante, mida tuleb peale kanda vaid kord kahe päeva tagant. Parima tulemuse saavutamiseks kandke deodoranti kuivadele ja jahedatele kaenlaalustele kas hommikul või õhtul, lähtudes isiklikust rutiinist. 

Deodorant meestele ja naistele

Levinud on ütlus, et mehed higistavad ja naised õhetavad, nii et kas nad peavad kasutama deodoranti erinevalt? Kõikide inimeste isiklik rutiin oleneb pigem nende eelistustest ja vajadustest, mitte soost. Mõni mees higistab rohkem, samas kui mõni naine õhetab rõõmsalt. Heas tootevalikus on mitmesuguseid tagasihoidliku lõhnaga tooteid, mis on loodud spetsiaalselt kasutamiseks meestele ja naistele. 

Nii et tehke seda siis, kui teile kõige paremini sobib, lähtudes oma päevasest rutiinist, vajadustest ja tundlikkusest. Nii tunned end kogu päeva ja öö mugavalt ning enesekindlalt. Valige Garnier' deodorantide laiast valikust endale täiuslik kaaslane. 

garnier
Kõik nõuanded