JUUSTE VÄRVIMINE: JUUSTE ESMAKORDNE KODUS VÄRVIMINE

JUUSTE ESMAKORDNE KODUS VÄRVIMINE – MIDA PEAKSID TEADMA?

JUUSTE VÄRVIMINE: JUUSTE ESMAKORDNE KODUS VÄRVIMINE

Juuste kodus värvimine ei pea olema õudusunenägu!

Juuste esmakordne kodus värvimine võib olla hirmuäratav toiming. Järgides seda põhjalikku juuste kodus värvimise juhendit, võid olla kindel, et su juuksed näevad välja trendikad ja justkui juuksuri juures värvitud! 

Pingevaba ja lihtne!

1. Ole realistlik

Kui valid esimest korda juuksevärvi, veendu, et valiksid su loomuliku nahatooniga sobiva värvi. Must juuksevärv ei pruugi olla heleda naha ja blondide juuste korral parim variant. Vali hoopis mee- ja vasekarva toon.

2. Osta rohkem

Inimesed kipuvad vajamineva juuksevärvi kogust pigem alahindama. Kui sul on pikad ja paksud juuksed, osta alati veidi rohkem värvi, et juuksed oleksid kindlasti üleni värviga kaetud. 

3. Kaitse oma nahka

Juuksevärvi nahale sattumine on alati tüütu, kuna värvi mahakulumine võib võtta mitu päeva. Probleemide vältimiseks kanna juuksepiirile ja kõrvaotstesse veidi beebiõli või rasvast nahakreemi. Käte ja küünte kaitsmiseks kanna juuksevärvi pakis olevaid kindaid.

4. Tee allergiatest

Tee 48 tundi enne igat värvimist allergiatest.

5. Enneta kahjustusi

Kõik juuksevärvid sisaldavad peroksiidi, mis võib eemaldada juustest loomuliku niiskuse ning muuta need kuivaks ja hapraks. Kasuta kindlasti juuksevärvi pakis olevat palsamit ja ära unusta juukseid vähemalt kord nädalas põhjalikult palsamiga niisutada.

6. Ära pese juukseid

Värskelt värvitud juukseid ei tohiks 48 tunni jooksul pesta. Selle aja jooksul lukustab juuste loomulik rasu värvi täielikult juustesse. Pane lihtsalt juuksed paariks päevaks kinni ja oota, et saavutada parim tulemus. 

7. Juuste pesemise korral

Kasuta kindlasti spetsiaalselt värvitud juustele mõeldud juuksehooldussarju, kuna need pikendavad värvitud juuste erksa tooni püsivust ja läiget.

Kõik nõuanded