PRAKTILISED SOENGUD JA NIPID: SOENGUD TÖÖLE

ELEGANTSED JA LIHTSAD SOENGUD TÖÖLE

PRAKTILISED SOENGUD JA NIPID: SOENGUD TÖÖLE

Sageli on keeruline leida soengustiili, mis oleks ühel ajal nii silmatorkav ja kaunis kui ka ametlik ja elegantne. Oleme teinud veidi uurimustööd ja usume, et nõustud meiega – need viis soengut sobivad täiuslikult tööl kandmiseks. Katseta neid, et leida oma juuksetüübi ja üldise stiiliga kõige paremini sobivad variandid. Selle valiku võlu seisneb selles, et kõik soengud on väga mitmekülgsed ja sobivad hästi mis tahes töökeskkonda. 

Kõrge hobusesaba

Kõrge hobusesaba mõjub kuidagi professionaalselt; peale selle laseb see juuste kohevusel ja tekstuuril hästi silma paista. See soeng valmib kõige kiiremini ja sobib seega suurepäraselt nendeks päevadeks, kui äratuskellal ei õnnestu sind päris õigel ajal äratada. 

Klambriga kinnitatud lainjad kiharad

Kinnita pealmised juuksed klambriga taha ja anna lokitangide või sirgendajaga juustele kogu pikkuses peen lainjas ilme. Kui pooled juuksed on klambriga kinnitatud, on seda soengut üsna lihtne nägusana hoida. 

Punutud krunn

Punutud krunnis paistavad juuksed elegantsed. See on veel kenam, kui jätad paar punutud salku eestpoolt krunnist välja, kuid ilmselgelt kulub sellele veidi rohkem aega kui teistele siin kirjeldatud soengutele. 

50ndate stiilis krunn

50ndate stiilis krunn jätab ajatu klassikalise mulje. Tee krunn üsna madalale ja seo kinni paela, juuksenõelte või isegi pastakaga. Vanamoodsast stiilist hoolimata on see täielikult tänapäevastatud ja teretulnud 21. sajandi töökeskkonda. 

Pidulik pats 

Koonda juuksed ühele küljele, nii et pats algaks umbes pea keskelt. Kinnita lahtised juuksed kummiga. See on elegantsem soeng, mille õigesti tegemiseks kulub veidi rohkem aega. 

Need on maitsekad soengud, mis tõstavad juuksed esile, ilma et paistaksid tööl käimiseks sobimatud. Katseta neid soenguid ning leia oma juuksetüübi ja näokujuga kõige paremini sobiv lahendus. Need kõik on aja jooksul järele proovitud soengud, mida on tööhommikutel lihtne meisterdada. 

garnier
Kõik nõuanded