TOOTED: JUUKSEÕLI KASUTEGURID

JUUKSEÕLI 5 KASUTEGURIT

TOOTED: JUUKSEÕLI KASUTEGURID

Kas õli määrimine juustesse tekitab kõhklusi? Kas oled veendunud, et su tavapärased juuksehooldustooted annavad soovitud tulemuse? Lugege viit põhjust, miks juukseõli võib sinu juustele head teha.

1. See on looduslik

Peaaegu kõik juukseõlid koosnevad mitmesugustest pähklitest, lilledest ja muudest taimedest pärit õlidest. Populaarseimad on argaania- ja oliiviõli. Nende toodete eesmärk on juukseid niisutada, toita ja hooldada.

2. Vähesest piisab

Juukseõli hind ei aja sind ähmi täis, kui näed, kui kauaks seda jagub. Erinevalt teistest juuksehooldusvahenditest toimib õli juba paari tilga juures.

3. Toidab sügavuti

Šampooni kasutamine, värvimine ja kuumus soengute tegemisel võivad juukse loomulikke õlisid eemaldada ning seepärast ongi juukseõlide kasutamine nii oluline. See taastab selle üliolulise aine, mis tugevdab juukseid ja soodustab juuksekasvu.

4. Kaitse

Juukseõli kasutamine enne šampooniga pesemist või soengute tegemist loob juustele barjääri ja tugevuse kahjustustega võitlemiseks. Mõni juukseõli kaitseb ka ultraviolettkiirguse eest – see aitab suurepäraselt säilitada värvitud juuste erksust ja tervist.

5. Võitleb kahususe ja haprusega

Juukseõli võib asendada kahusust vähendavaid seerumeid, säraandvaid lakke ja palsameid – seda kõike paari tilgaga. See on eriti mugav vahend lokkis või loomulikult laines juustele, mis kipuvad olema kuivad ja katkevad.

Kõik nõuanded