ÜLDISED NÄPUNÄITED JUUKSEHOOLDUSEKS

KÕIK JA ROHKEM VEEL: KAUNILT SOENGUSSE SEATUD NING HOOLITSETUD JUUKSED

ÜLDISED NÄPUNÄITED JUUKSEHOOLDUSEKS

Juuste soengusse seadmiseks on miljoneid tooteid, seadmeid ja näpunäiteid, mis võivad tekitada tunde, et sa ei saa iial teada, mis on parim. Kuid on paar lihtsat moodust, mis aitavad tagada terved juuksed, isegi kui oled soengusõltlane.

Kiire, jahe ja kaitstud

Pole mingi saladus, et liigne kuumus kahjustab juukseid, muutes need õrnaks ja hapraks. Seepärast peaksid endale muretsema korralikud juuksetöötlusvahendid, millel on mitu temperatuurisätet, ja kasutama madalaimat võimalikku temperatuuri, millega saate töö siiski tehtud.

Ka enne alustamist peab juukseid kuumuse eest kaitsma, kandes juustesse kuuma eest kaitsvat vahendit, mis katab juuksed silikoonibarjääriga, lukustab niiskuse juustesse ega lase kuumusel liiga palju kahju tekitada.
Kuivata juukseid fööniga võimalikult harva, laske enamasti juustel kuivada loomulikult õhu käes. Ja ära mõelgegi kuivatades pead alaspidi keerata! See sunnib juuksekutiikulaid avanema, kahjustab juukseid ja muudab need elutuks.
Kasuta lokitange või juuksesirgendajaid alles siis, kui juuksed on täiesti kuivad, ja lisa juustesse hiljem veidi külma õhku, et kutiikulaid korralikult sulgeda ja juustesse läiget lisada.

Peale selle tuleb tange liigutada kiire ühtlase liigutusega ja ühele juuksesalgule ei tohi liiga kauaks pidama jääda. Isegi kui sa oodatud lainet või lokki ei saavuta, siis ärge muretsege. Tegele salguga uuesti, kui see on jahtunud; nii ei kahjusta sa juukseid.

Hellita juukseid säraandvate ergutitega

Lisades juukseseerumit või paar tilka sära andvat juukseõli, saad juukseotsi pärast kuivatamist veel kord ergutada, et juuksed püsiksid pikemat aega terved ja läikivad. Neid tooteid võib lisada protsessi igas etapis ja need toimivad hästi koos valitud soengutegemise tootega, olgu selleks siis geel, vaht või miski muu. Pea meeles, et kui pesed hiljem tooted hoolikalt juustest välja, siis neid näpunäiteid järgides muutuvad juuksed tervemaks ja läikivamaks. 

garnier
Kõik nõuanded