ÜLDISED NÕUANDED: RASKED JALAD

5 NÕUANNET JALGADE RASKUSTUNDE VÄHENDAMISEKS

ÜLDISED NÕUANDED: RASKED JALAD

Kas rasked jalad pidurdavad sind? Järgi 5 nõuannet, et jalad tunduksid kergemad, nooremad ja energiat täis!

Olgem ausad – kellelegi ei meeldi väsinud, vaevatud ja raskena tunduvad jalad. Hea uudis on see, et saad oma kurnatud jalgade heaks palju ära teha, järgides jõudu andvat režiimi, mis muudab sammu taas kergemaks. 

1. Naha veesisalduse suurendamine

Olgu ... enne kui hakkad silmi pööritama („tundub, et naha veesisalduse suurendamine lahendab kõik probleemid!“), vaatame lähemalt, kuidas mõjutab see abinõu raskena ja väsinuna tunduvaid jalgu. Esmalt tuleb rõhutada, et naha veesisalduse suurendamine ja niisutamine on kaks eri asja! Jalgadele, mille veesisaldus on piisav, annab energiat lihastes, veres ja kudedes olev vesi. 

2. Vereringe hoolitseb keha eest

Üks jalgade väsimise peamisi põhjuseid on kehv vereringe. Istuv eluviis ja halb vereringe võivad mõjuda sinu jalgadele laastavalt, tekitades neis väsimus- ja raskustunnet. Seega püüa kaasata oma kehahooldusharjumustesse südame-veresoonkonnale positiivset mõju avaldavaid tegevusi, nagu jooksmine, sport või lihtsalt vana hea kõndmine. 

3. Ära jäta nahka niisutamata

Olenemata sinu nahatüübist, on niisutamisest raskete jalgade korral kindlasti kasu. Sinu nahatüübile mõeldud niisutav või pinguldav kreem parandab jalgade jumetut ja ebaühtlast välimust ning taastab nende loomuliku võrratu sära. Õnneks on Garnieril ohtralt kehahooldustooteid, millel on intensiivne toime kuivadele jalgadele ja jumetule nahale. 

4. Jalgade nahahooldus ... sinu taldrikul! 

Kui otsid võimalusi jalgade raskustunde leevendamiseks, pea meeles, et saad toitumisvalikute kaudu oma keha seestpoolt ravida. Nahale hästi mõjuvaid vitamiinirikkaid toite (nagu kaerahelbed, päevalilleseemned ja roheline tee) sisaldav toiduvalik aitab parandada naha elastsust ja tugevust. 

5. Uni

Viimaks – piisav uni võib teha raskete jalgade korral imet ... ja mitte üksnes ilmsetel põhjustel! Magamine aitab vähendada pinget ja võimaldab kehal end üleni parandada, andes nahale jõudu ning taastades lihaseid. 

garnier
Kõik nõuanded