VANAD SOENGU- JA MOETRENDID: RETRO

VIIS RETROSTIILIS SOENGUT, MIS LISAVAD ARGIPÄEVA VEIDI GLAMUURI

VANAD SOENGU- JA MOETRENDID: RETRO

Veidike retrohõngu võib lisada argisele välimusele pisuke sära. Vanamoelisi soenguid näeb praegu kõikjal, nii et kui soovid saavutada moekat välimust, siis alusta juustest. Siin on paar meie lemmikut.

1. Mesitaru

Mesitaru ehk puhvsoeng levis kuuekümnendatel kulutulena ja pole siiani päriselt sädet kaotanud. See on suur, see on julge ja see on uhke. Kui tahad enesekindlusest särada ja ruumi sisenedes pilke püüda, peaksid kindlasti sellele soengule võimaluse andma. Ära unusta juukselakki!

2. Pearätiga retrokrunn

Seo lohaka krunni ümber erksavärviline rätt, et anda sellele populaarsele frisuurile moodne ilme.  Kõrgele tehtud krunn aitab suurepäraselt nägu rõhutada, aga retrokrunn lisab vana kooli glamuuri ja naiselikku elegantsi.

3. Sirge lühike lõikus ehk Bob

Rõkkavatel 20ndatel muutsid bobi kuulsaks nii-öelda uue põlvkonna neiud. See hakkas uuesti levima 80ndatel ja sai hiljuti jälle uue hingamise. See on läbini rafineeritud, olles parim viis argipäevasele välimusele pisukese stiili lisamiseks. 

4. Retrotukk ehk The Quiff 

Retrotukk tõmbab kahtlemata tähelepanu. See lopsakas soeng on särtsakas, lõbus ja seda on üsna lihtne järele teha. Kohevuse andmiseks tupeeri pealmisi juukseid ja kinnita need juuksenõelaga. 

5. Retrolokid

Need on suured ja klantsid ning võivad muuta hariliku naabritüdruku tõeliseks femme fatale’iks. On vähe staare, kes poleks neid proovinud, ja paljud on kujundanud oma stiili nende lokkide ümber. Retrolokid on lõbusad ja neid saab teha nii pikkadesse kui ka lühikestesse juustesse. Loo lokitangide või juukserullidega Hollywoodi sniti järgi tehtud soeng ja astu tähelepanu keskpunkti nagu tõeline filmitäht.

Kõik nõuanded