VÄRVIIDEED: 5 NIPPI SOBIVA JUUKSEVÄRVI VALIMISEKS

5 NIPPI SOBIVA JUUKSEVÄRVI VALIMISEKS

VÄRVIIDEED: 5 NIPPI SOBIVA JUUKSEVÄRVI VALIMISEKS

Uus juuksevärv on väga isiklik valik. Ära heitu võimaluste rohkusest: järgi 5 kasulikku nippi ja leia sobiv värv!

Juuksevärvi valimine ei ole kunagi lihtne, hoolimata sellest, kas oled juuste kodus värvimise ekspert või teed seda esimest korda. Juuksevärvi valik oleneb suuresti sinu loomulikust nahatoonist ja juuksevärvist.

1. Soojad värvid sooja nahatooni korral

Nagu ehk juba tead, mängib nahatoon juuksevärvide sobivuses olulist rolli. Roosaka, punaka, kollaka või oliivikarva nahaga inimestele sobivad soojemad värvid, nagu kuldblondid või kastanpruunid toonid.

2. Külmad värvid külma nahatooni korral

Külmema või „tsitruselisema“ ja kergelt sinaka nahatooniga inimesed peaksid valima külmemad juuksevärvid. Neile sobivad stiilseimad värvid, nagu sinisel põhinev tuhkblond või lilla alatooniga punane toon.

3. Ära mine loomulikust liiga kaugele

Loomulik näeb parem välja, selles pole kahtlustki! Rusikareegli kohaselt tuleks valida loomulikust juuksevärvist kuni kaks tooni heledam või tumedam toon, kuna loomulik juuksevärv sobib tavaliselt jumega kokku. Kui värvid juuksed liiga tumedaks, näib teie loomulik nahatoon tõenäoliselt kahvatu ja vastupidi. Kui kahtled, võid värvida ainult juuksejuuri või -otsi, et saavutada trendikas järkjärguline efekt.

4. Väiksed sammud

Dramaatilise värvimuutuse jaoks tuleb aega varuda. Kui plaanid värvida juuksed tumedast blondiks, proovi esmalt neutraalsemat värvi ja liigu seejärel järk-järgult soovitud tulemuse suunas. Hoolitse oma juuste eest Garnier Fructis värvitud juustele mõeldud juuksehooldussarja abil, toites juukseid toitainete ja armastusega!

5. Sega ja sobita!

Tänapäeval leidub ohtralt mitmesuguseid toredaid värvimisnippe, mille abil saad ühendada erinevaid värve loomuliku või stiilse ja trendika välimuse saavutamiseks. Proovi ombre-stiili, mille korral on juuksejuured pikalt tumedaks ja juukseotsad heledaks värvitud.

Kõik nõuanded