VÄRVITUD JUUSTE HOOLDUS: Värskelt värvitud juuksed

VÄRSKELT VÄRVITUD JUUSTE HOOLDAMINE

VÄRVITUD JUUSTE HOOLDUS: Värskelt värvitud juuksed

Peamised nipid värvitud juuste pehmuse ja sära säilitamiseks

Kui oled juustele ideaalse tooni andnud, tuleb järgmiseks veenduda, et hooldad oma juukseid õigesti. Olenemata sellest, kas juuksevärvi muutus oli drastiline või vaevumärgatav, teeb mis tahes juuksevärv juuksed varasemast karedamaks ja kuivemaks. Ära karda! Järgmiste nippide ja vahendite abil on sinu juuksed sama siidiselt pehmed kui enne.  

Hoolitse oma juuste eest hellalt!

Kasuta sageli palsamit. Ei ole saladus, et mis tahes püsivärv võib muuta juuksed karedaks. Selle vältimiseks niisuta juukseid vähemalt kord nädalas põhjalikult palsamiga. Tee juuksed sooja veega märjaks, kanna palsam juustesse ja jäta see pooleks tunniks pähe. Kui oled juukseid põhjalikult loputanud, peaksid kohe märkama erinevust juuste pehmuses ja säras. 

Kasuta õiget šampooni. Ära kasutage tugevatoimelisi šampoone, mis muudavad juuksed säratuks ja kahjustatuks. Vali värvitud juustele mõeldud õrn šampoon, mis aitab juuksevärvi säilitada. Leia enda jaoks sobivaim šampoon, mis toob juuksevärvi esile. 

Väldi fööni. Kui sul pole kiire, väldi fööni, juuksesirgendaja ja lokitangide kasutamist, kuna need muudavad juuksed poorseks. Lase juustel võimalikult tihti loomulikult kuivada või kasuta enne juuste töötlemist kuumakaitsespreid või -õli. 

Värvi juukseid uuesti sageli, kuid mitte liiga sageli. Juukseid tohib uuesti värvida maksimaalselt ühe korra kuus. Juuste liigne värvimine muudab juuksed karedaks ja õlesarnaseks. Väldi ka liiga sagedast juuksetooni muutmist.

Järgmine kord, kui juukseid värvid, pea meeles järgmist: vali parim toode. Kui kasutad kodus juukseid värvides õiget juuksevärvi, ei pea juuksed tugevate kemikaalidega kokku puutuma. Tänapäevased juuksevärvid sisaldavad toimeainena õlisid, mitte ammoniaaki, ning jätavad juuksed pehmeks ja läikivaks.

Kõik nõuanded